1. Главная »
  2. Казино Вулкан: игровые автоматы на деньги »
  3. Power Joker

Грати в ігровому клубі Вулкан онлайн на гроші в слот Потужний Джокер

Компанія Новоматік представила відмінну новинку –ігровий автомат у стилі ретро. Йдеться про гамінатор онлайн Power Joker, який вважається представником класичних 777 апаратів. Ігровий клуб Вулкан онлайн на гроші зазиває зіграти в азартну флеш гру, адже вона порадує фантастичними коефіцієнтами виплат. Ця модель включає в себе відразу два екрани, на кожному з яких обертаються барабани. Відвідайте прямо зараз улюблений Вулкан Клуб, щоб оцінити розробку безкоштовно.

Характеристики класичного онлайн апарату Power Joker

Потужний Джокер – це 3-барабанний ігровий автомат на реальні гроші на рублі, що складається з двох екранів. Ігровий процес проходить переважно на нижньому апараті. Як тільки збереться виграшна комбінація, азартні гравці отримають можливість зіграти на іншому екрані. Тут вже спостерігаються більш серйозні призи. Крім того, можна поборотися за прогресивний джекпот.

Відвідувачі ігрового залу Вулкан побачать на барабанах автомата Power Joker багато знайомих символів. Серед них набір різних фруктів, дзвіночки, сімки, а також джокери.

Під час гри на долари, геймери переконаються, що найбільші призи будуть приносити саме джокери. Якщо на першому екрані вони принесуть до 400 монет, займаючи будь-яку з п’яти активних ліній. То на другому апараті вони допоможуть отримати вже 2 000 кредитів. Більш того, в супер-режимі навіть поява одного джокера обіцяє виграш.

Перерахуємо всі характеристики однорукого бандита Потужний Джокер:

  • два апарати;
  • всюди 3 барабани та п’ять ліній виплат;
  • режим Supermode;
  • наявність прогресивного джек-поту.