1. Главная »
  2. Казино Вулкан: игровые автоматы на деньги »
  3. Zhao Cai Jin Bao

Грати на гроші в клубі Вулкан в ігрові автомати Джао Чай Джин Бао

Відчути на собі неповторну атмосферу Китаю зможуть азартні гравці, що запустили Zhao Cai Jin Bao – ігрові автомати на гроші в клубі Вулкан. Гра компанії Playtech буквально просякнута традиціями і культурою китайського народу. Геймери зможуть відвідати різні фестивалі, насолодитися унікальною чайною церемонією, а також відвідати багато визначних пам’яток.

Традиційна китайська символіка онлайн автомата Zhao Cai Jin Bao

Розробник відмінно передав атмосферу Китаю оригінальної символікою демо апарату Джао Чай Джин Бао. Гравці Вулкан Клубу побачать на ігровому полі оригінальні маски, золотих драконів і рибок. Тут навіть карткові номінали нагадують собою традиційні китайські ієрогліфи.

Китайський імператор виконує роль wild і допоможе зі складанням нових виграшних комбінацій в онлайн автоматах на гроші Zhao Cai Jin Bao. Імператори з’являються тільки на центральних барабанах, виступаючи додатково дикими множником. Вони будуть сприяти подвоєння виплат.

Китайський Скаттер допоможе обіграти автомат на гроші Джао Чай Джин Бао

В азартній грі від компанії Playtech є символи, які не прив’язані до ліній. Тобто, він буде приносити виплати в ігровому залі Вулкан навіть у тому випадку, якщо з’являться на різних позиціях.

Симулятор про китайську культуру порадує користувачів усіма своїми характеристиками. Вони тут такі:

  • три ряди з картинками;
  • дев’ять призових ліній;
  • джек-пот: 5 000 монет;
  • дикий множник;
  • експертні налаштування;
  • автоматичний режим.